IZEN EMATEAK


2018-2019
ikasturteko izen emateak

                     
Maiatzaren 18a ostirala, azken eguna. 


Zure ikastetxean entregatu behar duzue.




Oharra: partiduetako kamisetak ere ikastetxean entregatu behar dituzue.



2018-05-12 amaierako festa


Maiatzak 12

Benjaminak

– Ikasturte amaierako festa –

       9:00tan Olaederran


1. zelaian - Fleming A – Fleming B     9:05        Saskibaloia       


2. zelaian – Zubimusu A – Zubimusu B       9:05         Saskibaloia


3. zelaian – Zubimusu C   – Zubimusu D       9:05         Saskibaloia




1.zelaian – Fleming C – Zubimusu E       9:35       Saskibaloia


2. zelaian– Fleming  B – Zubimusu D      9:35       Areto futbola


3. zelaian – Fleming  A – Zubimusu  C      9:35       Areto futbola




1.zelaian – Zubimusu  B  – Zubimusu E        10:05      Areto futbola


3.zelaian – Zubimusu A  – Fleming  C          10:05      Areto futbola


Goizean zehar: opariak, goxokiak, musika…










Alebinak

– Multiekintzak taldeak eta talde kirolak –

10:30tan Olaederran



1.  posta: Badminton
2. posta: Hockey
3. posta: Mahai tenisa


Saioak 15 minutu ingurukoak izango dira eta posta
Horreta dagoen monitoreak esplikatuko dizkizue
jokuaren arauak.

Txiribitua jotzean posta batetik hurrengo
postara pasako zarete.




Ondo pasa!


18-19 bilera informatiboa



ESKOLA KIROLEKO
BILERA informatiboa


Gaia: 18-19 ikasturteko eskaintza

Eguna: Maiatzaren 7a  astelehena.

Lekua: Mintzolan (Subijana etxea).

Ordua: 17:15ean.




Eskerrik asko!



2018-05-05 ekintzak


Maiatzak 05

Benjaminak eta alebinak  

– Mendi irteera –





 FLEMING eta ZUBIMUSU taldeak

ERAMAN BEHARREKOA: mendiko arropa eta botak, hamaiketakoa, ura, xira…

AURREIKUSITAKO DENBORA: 3 ordu inguru

Elkartuko gara:        9:00tan.

Lekua:           OLAEDERRAN. 



Gurasoak beraien seme alabekin joan daitezke.

Animatu eta parte hartu!!



Ondo pasa!

2018-04-28 ekintzak


Apirilak 28                                     A Taldea



Benjaminak
– Areto futbola –




Pello Errota      Fleming B   / Asteasun.

Partidua hasiko da: 9:30tan.
Elkartuko gara: 9:00tan Olaederran.

(OHARRA: Asteasura AUTOZ joango gara, horregatik gurasoak autoz etortzea beharrezkoa da haurrak eramateko.)



Otaño      Zubimusu D   / Zizurkilen.

Partidua hasiko da: 10:00tan.
Elkartuko gara: 9:40an Zizurkilgo Otaño eskolan.




Zubimusu E   – Atsedena




Ondo pasa!



                   
Apirilak 28                                     B Taldea

Benjaminak
– Areto futbola –


Zubimusu C   – Fleming A  / Arratzainen.

Partidua hasiko da: 11:00tan.
Elkartuko gara: 10:45ean Arratzainen.


Zubimusu B    Fleming C    / Arratzainen.

Partidua hasiko da: 10:15ean.
Elkartuko gara: 10:00tan Arratzainen.


Zubimusu A  – Atsedena


Ondo pasa!





Alebinak - talde kirolak


– Areto futbola –



   Zubimusu – San Juan / Olaederran.

Partidua hasiko da: 10:00tan.
Elkartuko gara: 9:30tan Olaederran.




Ondo pasa!



2018-04-21 ekintzak

                               

TOPAKETA
Benjaminak

– Mahai tenisa, errebotea eta boloak –


 Zubimusu A, B, C, D eta E, Fleming A, B eta C ,
Pello Errota eta Otaño

Saioa hasiko da: 10:00tan.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederrako frontoian.



Ondo pasa!








Alebinak - talde kirolak

– Areto futbola –




   Zubimusu – Irura / Olaederran.

Partidua hasiko da: 10:30tan.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.




Ondo pasa!




2018-04-14 ekintzak


Apirilak 14                                     A Taldea



Benjaminak
– Areto futbola –



 Zubimusu E      Fleming B   / Arratzainen.

Partidua hasiko da: 10:15tan.
Elkartuko gara: 10:00tan Arratzainen.





Zubimusu D   – Atsedena

Ondo pasa!



                   
Apirilak 14                                     B Taldea

Benjaminak
– Areto futbola –



Zubimusu A  – Fleming A  / Arratzainen.

Partidua hasiko da: 11:00tan.
Elkartuko gara: 10:45ean Arratzainen.



Zubimusu B    Zubimusu C   / Arratzainen.

Partidua hasiko da: 11:45ean.
Elkartuko gara: 11:30tan Arratzainen.




Fleming C    – Atsedena



Ondo pasa!




Apirilak 14


Alebinak - talde kirolak

– Areto futbola –

 



Laskorain   –  Zubimusu / Tolosan.

Partidua hasiko da: 10:00tan. 
Elkartuko gara: 9:30tan Olaederran.

(OHARRA: Tolosara AUTOZ joango gara, horregatik gurasoak autoz etortzea beharrezkoa da haurrak eramateko.)




Ondo pasa!