2017-12-02 ekintzak, bertan behera eguraldi txarragatik

Abenduak 2                                    A Taldea




Benjaminak
– Saskibaloia –

Zubimusu D  –   Zubimusu E  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 11:15tan.
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran.



Fleming C    –   Otaño / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 11:15tan.
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran.



Ondo pasa!




                   
Abenduak 2                                    B Taldea




Benjaminak
– Saskibaloia –


Zubimusu B  –   Zubimusu C   / Olaederra kiroldegian.

Partidua hasiko da: 10:15ean.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.


Zubimusu A  –  Fleming A / Olaederra kiroldegian.

Partidua hasiko da: 10:15ean.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.


Fleming B   – Atsedena




Ondo pasa!




Abenduak 2


Alebinak - talde kirolak

– Saskibaloia –





Zubimusu –  Samaniego / 

Partidua hasiko da: 10:00tan.
Elkartuko gara: 9:30tan Olaederran.



Ondo pasa!

2017-11-25 ekintzak

Azaroak 25                                     A Taldea



Benjaminak
– Saskibaloia –



Zubimusu E  –   Pello Errota / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15tan.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.




Fleming C    –    Zubimusu D  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15tan.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.





Ondo pasa!


                   
Azaroak 25                                     B Taldea



Benjaminak
– Saskibaloia –




Fleming A–   Fleming B  / Olaederra kiroldegian.

Partidua hasiko da: 11:15ean.
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran.




Zubimusu C   –  Zubimusu A  / Olaederra kiroldegian.

Partidua hasiko da: 11:15ean.
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran.




Zubimusu B  – Atsedena



Ondo pasa!









Azaroak 25


Alebinak - talde kirolak

– Saskibaloia –




Muñagorri A   –   Zubimusu / Berastegin

Partidua hasiko da: 10:45ean.
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.

(OHARRA: Berastegira AUTOZ joango gara, horregatik gurasoak autoz etortzea beharrezkoa da haurrak eramateko.)



Ondo pasa!

2017-11-18 ekintzak

Azaroak 18                                        

Benjaminak eta
alebinak (multiekintzak taldeak)

– Amasako krossa –




Fleming A – Fleming B – Fleming C


Zubimusu A – Zubimusu B – Zubimusu C –
Zubimusu D - Zubimusu E

Elkartuko gara: 10:30tan AMASAko plazan (izen emateak).
Saioaren hasiera: 11:00tan




Ez ahaztu eskola kiroleko kamiseta!









Alebinak - talde kirolak

– Saskibaloia –



Zubimusu   – Laskorain A  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:00tan
Elkartuko gara: 9:30tan Olaederran




Ondo pasa!

2017-11-11 EKINTZAK


Azaroak 11                                    A Taldea



Benjaminak
– Saskibaloia –

Pello Errota – Zubimusu D  / Asteasuko Pello Errota eskolan

Partidua hasiko da: 10:00tan
Elkartuko gara: 9:30tan Olaederran
(OHARRA: Asteasura AUTOZ joango gara, horregatik gurasoak autoz etortzea beharrezkoa da haurrak eramateko.)



Otaño   –  Zubimusu E  / Zizurkilgo Otaño eskolan

Partidua hasiko da: 11:30tan
Elkartuko gara: 11:10ean Zizurkilgo Otañon.


Fleming C  – Atsedena


Ondo pasa!





Azaroak 11                                    B Taldea




Benjaminak
– Saskibaloia –


Zubimusu A  – Zubimusu B  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15ean
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.


Fleming B  –  Zubimusu C  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15ean
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran.


Fleming A – Atsedena



Ondo pasa!

BENJAMINAK ZUBIMUSU BILERA

ZUBIMUSUKO BENJAMINEN ESKOLA KIROLEKO BILERA


Azaroak 8

Gaia: Asteazkenetako txandak

Lekua: Zatorran

Ordua: 17:40an






Eskerrik asko!

2017-11-04 ekintzak

Azaroak 4                          A Taldea

Benjaminak
– Saskibaloia –



Zubimusu D  – Otaño / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 11:15ean
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran



Fleming C  – Pello Errota / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 11:15ean
Elkartuko gara: 11:00tan Olaederran



Zubimusu E  – Atsedena



Ondo pasa!



Azaroak 4                         B Taldea

Benjaminak
– Saskibaloia –



Zubimusu C  – Fleming A / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15ean
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran



Zubimusu B  – Fleming B  / Olaederra kiroldegian

Partidua hasiko da: 10:15ean
Elkartuko gara: 10:00tan Olaederran



Zubimusu A  – Atsedena




Ondo pasa!